Představte si, ze stran fanoušků Chilli na tripu… =) …(to mě strašně baví mít fanoušky =D )…se ke mně dostala prosba, zařadit mezi články taky něco o nás, o mně a o Chilli, o australských ovčácích a tak. No byla bych blázen, kdybych nevyhověla přáním našich, s pravdou ven, kamarádů. Tak jsem tady s pár odstavci o tom, kdo vlastně jsme, a jak si žijeme.

Zkusím být stručná a představím nás co nejvíc pomocí obrázků.

AUO, aussie, australák, …

Chilli je fenka australského ovčáka, to už jsem tady někde psala. A já se nechci vypisovat s tím, co je to za rasu, jak má ideálně vypadat a správně se chovat. Tyhle informace jsou dostupné všude. Radši se svěřím s tím, co tohle plemeno znamená pro mě.

Zkusím svůj názor na australáky přiblížit přes jednu hru:
Co by to bylo, kdyby to byló…písnička?
„Budu všechno co si budeš přát… A ještě k tomu rád“ od Janka Ledeckého

Vážně, aussie je vždycky připraven spolupracovat na jakékoliv aktivitě, kterou jeho pán vymyslí a doopravdy z toho má radost. A to se mi na nich líbí nejvíc, protože já sama na všechno ráda říkám ANO. =)

Jídlooo

Se stravou je to s námi jednoduché. Já miluju sladké všeho druhu a Chillda sní prostě všechno a za jídlo udělá cokoliv (jak je vidět na obrázku nahoře).

Co mě ale fakt baví a zajímá, je výživa psů. Hltám všechny dostupné informace, porovnávám možnosti, vyhodnocuju tabulky a snažím se Chilldě dopřát to nej. Ona si ale někdy o zdravé výživě myslí svoje…

A co dál?

Dál máme rády sníh a sluníčko (ideální je kombinace obojího) a opalování. Teda…přes to opalování jsem hlavně já, ale Chillda je prostě moje, takže se nenechá zahambit.

Taky nás baví móda. Pravda, poslední dobou nemám úplně formu a jsem častěji než dřív spatřována v teplácích, ale pomalu se zase vracím do své staré kůže. A Chilli bez mašle na vodítku nedá ani ránu. =)

A nesmíme zapomenout zmínit taky to, jak důležitá je pro nás rodina a kamarádi…

Dokázala bych jmenovat další a další věci, které máme já, Chillda, nebo obě rády, ale k těm nemám korespondující fotky. =)

To by pro první osobní článek mohlo pomalu stačit. Prosím nezlobte se, že je na všech fotkách jen Chilli. Já ještě nedospěla do fáze, ve které bych chtěla ve větší míře zveřejňovat i sebe.

Klára + Chilli

Napsala Klára

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *