Když jsem plánovala výlet do italských Dolomit, Lago di Braies nešlo vynechat. Fotky pořízené na tomto místě na mě působily doslova magicky, a tak jsem destinaci ráda přidala na seznam cílů a čekala jsem ráj na zemi, kde nepotkáme ani nohu.

Inu trošku jsem se spletla =) Asi jsem se nechala moc unést fotkama, na kterých je jen prázdné molo a jedna pramice (schválně si zkuste zadat heslo Lago di Braies do Googlu nebo Instagramu). Na začátku léta se tu o nedostatku návštěvníků mluvit rozhodně nedá.

Věřím, že kdysi to tu magický bylo. Malé jezero mezi skalami vysoko v horách, u břehu jen pár návštěvníků, hostů jednoho jediného hotelu široko daleko, všude ticho a klid.

Letní Lago di Braies působí trochu jinak. Na stezce kolem jezera se jde doslova ve štrůdlu a hotel bych doporučila filmařům dalšího dílu Zámku hrůzy (působí totiž vážně hororově). Zbývá už jen ta fotogeničnost a o té se nelhalo, tohle lágo vážně stojí za to =)

Jen nevím, co jsem dělala, že jsem tu ani jednou nevyfotila Chilldu =)

Klára + Chilli

 

Napsala Klára

2 komentáře

Nela

Ahoj, s pejskem tedy bez problému? Chystáme se sem s našima klukama příští týden, tak jen jestli je to opravdu dog friendly :-) Ještě se chci zeptat, v kolik jsi tam byla? My máme naplánovaný příjezd kolem 8h. ranní, myslíš, že už v takhle ranních hodinách je tam takový nápor? :) Moc děkuji a měj se hezky! Nela

Reply
Klára

Ahoj, ano s pejskem úplně v pohodě, Italové jsou milovníci psů a tady jich bylo opravdu hodně =)
Myslím, že takhle brzo tam budete víceméně sami. Turisté sem začínají najíždět až tak v deset v jedenáct, takže tahle brzo si to, myslím, užijete. Dej mi pak vědět, jak se vám tam líbilo, a kolik lidí tam ráno bylo =)
Užijte si dovču. Klára

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *